Vajina Majör Dudak Büyütme Nasıl Yapılır?

Labioplasti Büyütme: Bu çeşit bir labia cerrahisi otolog yağ aktarımıyla majör dudağın estetik olarak düzelmesini ve gençleşmesini sağlayabilir. (lipoaskulptür ile hastanın yağının çıkarılması ve majör dudak içerisine bunun aktarılması)

Vulvar Lipoplasti: Vajina kozmetik cerrahisinin bu çeşidi mons pubisten ve majör dudağın yukarı bölümlerinden istenmeyen yağları çıkarabilir. Lipoaskulptur bu bölgedeki biçimsiz yağlı çıkıntıları azaltabilir ve estetik olarak memnun edici bir kontur ortaya çıkarır.

Vajina Cerrahisi – Majör Dudak Büyütme Cerrahisi

Majör dudak büyütme cerrahisi aslında yüzdeki dudak büyütmeye benzer bir uygulamadır. Enjeksiyonlar gerilmiş derinin altındaki bölgeyi dolgunlaştırmak için kullanılır. Böylece kırışıklıklar gerilir ve kaybolur. En yaygın enjeksiyonlar hastanın kendi vücudunun başka bir bölgesinden transfer edilen kendi yağıdır. Bu bazen antilog yağ transferi olarak adlandırılır.

Vajina Dudak Büyütme

Yaşlanma ve kilo kaybı vajinanın dış dudaklarının, majör dudağın, dolgun canlılığını kaybetmesine neden olur.
Narkoz veya lokal anestezi altında işlem yaklaşık bir saat sürer.
İki hafta içinde cinsel aktivitelerinize yeniden başlayabilirsiniz.

Bunlarada göz atmak isteyebilirsiniz...

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan sen ol.
Yorumunuzu Bırakın Şimdi, alttaki tüm alanları doldurarak yorum yapabilir veya istekte bulunabilirsiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.
Genital Estetik